Menü
Sepetiniz
Arıtma Muslukları ® Su Arıtma Cihazı Muslukları. Türkiye Geneli Kargo!

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz 24 ay garantilidir. Bakım periyotlarına uyarak cihazın işlevselliğini koruyabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı Güney Kore menşeilidir
Su arıtma cihazı filtreleri periyodik olarak 12 ayda bir değişmektedir. Ana membran filtrenin değişim periyodu ise 2 yıldır.
Sitemizde gözüken fiyatlara kurulum ve KDV dahildir. Gösterilen fiyatlar dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Ürün Teslimat Süresi Yapmış olduğunuz alışverişlerde ürünlerinizin teslimatı belirtmiş olduğunuz teslimat adresine cihaz kurulum ve montajı ücretsiz olarak Hyundai Water Purıfıer tarafından yapılmaktadır.

-İstihbarat sürecine göre teslimat süreniz 48 SAAT içerisindedir

-Teslimat süresi 1 ile 2 gün arasında değişiklik göstermektedir.

-Teslimat süreniz almış olduğunuz ürüne göre de değişiklik göstermektedir.

( Özel sipariş ürünleri endüstriyel ekipmanlar vb. ürünler teslimatınızın süresini değiştirmektedir. )

Hyundai su arıtma cihazları dünya genelinde içme suyunuzu filtreleme sistemleri ile çözümleyen ve geniş servis ağına sahip bir kurumdur. Hyundai bölgesel özel ARGE çalışmaları ile su spektlerine uygun filtreleme sistemleri uygulamaktadır.

Su filtrelerini tercih ederken uluslararası NSF standartlarına tabi olduğuna emin olmanız gerekir. Ulusal Sanitasyon Vakfı tarafından verilen sertifikalar doğrultusunda elde edeceğiniz suyun hangi standartlara göre filtre edildiği ve temizlendiği belgelenmelidir. Özellikle ters ozmos ünitelerini alırken NSF/ANSI 58 sertifikasyonunu sorgulamanız önerilmektedir.Hyundai güvencesi ve kalitesi altında bu koşullara rahatlıkla ulaşabilirsiniz

Sürdürülebilirlik ve yenilik Hyundai Arıtma Teknolojileri kültürünü belirleyen anahtar kelimeler olmuştur. Üretim ve uygulama düzeyine yenilikçi bir anlayışla yaklaşan Hyundai Arıtma Teknolojileri pazardaki lider konumunu sürdürmektedir. Bu anlayış, üretimde kullanılan malzemeler ve bileşenlerin seçiminden nihai ürün verimine kadar tüm süreci kapsar.